Szczepionki Kategoria

“Odra party” na żywo z dnia 14.09.2018

List do Ministra „Zdrowia”

Ze względu na zainteresowanie, a przede wszystkim nieprzewidywalne konsekwencje dla Polski i społeczeństwa stosowania szczepień, list ten jest listem otwartym. Mając na względzie zdrowie obecnego pokolenia i przyszłych pokoleń Polaków proszę o odpowiedź na następujące pytania :

Jerzy Zięba na żywo – Ministerstwo Zdrowia o szczepionkach HPV

Transmisja z marszu „Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień” Warszawa 02.06.2018

Jurek , Hubert, Justyna i inni…. Posted by Ukryte Terapie – Jerzy Zięba on Saturday, June 2, 2018

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.35

Trzydziesty piąty film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.34

Trzydziesty czwarty film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.33

Trzydziesty trzeci film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.32

Trzydziesty drugi film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.31

Trzydziesty pierwszy film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.      

Jerzy Zięba – Szczepienia film cz.30

Trzydziesty film z serii ” Szczepienia – nieznane naukowe fakty ” Pobierajcie, udostępniajcie i przekazujcie wiedzę – tego lekarz Ci nie powie.